Vitajte na stránkach Tradičního pivovaru v Rakovníku, a.s. o.z. Slovensko


Máte viac ako 18 rokov?
ÁNONIE

Majitelia na správnom mieste

24.06.2020 | Valentín Jurík

Dedina Chorvátsky Grob s počtom cca 1 600 obyvateľov sa nachádza v okrese Senec , ktorú z jednej strany lemuje nádherná scenéria pohoria Malé Karpaty a z druhej strany tok rieky Dunaj a lužné lesy. Neďaleko je známa rekreačná lokalita Senecké Jazerá , dlhoročný raj pre slovenských a českých turistov , taktiež obec Slovenský Grob známa v celej Európe jedinečnou husacinou, podávanou ľudovom prostredí s kvalitnými malokarpatskými vínami . Oblasť je typická pre poľnohospodárstvo , vinohradníctvo a turistický ruch . Názov dediny historicky siaha do 16.storočia , kedy po vojenskej expanzii Turkov , veľa ľudí opúšťalo svoje domovy a veľká časť pôvodných Chorvátov sa presídlila do tejto oblasti.

Miestnou časťou obce je Čierna voda , ktorá je už moderným riešením bývania a v súčastnosti zažíva prudký staviteľský bum , z dôvodu krásneho okolia a blízkosti Bratislavy , hlavného mesta SR. V tejto časti vznikol nedávno moderný komplex obchodného centra Monar , kde v prízemí od parkoviska, nájdete obľúbenú štýlovú Piváreň U Medveďa . Prevádzku vzorne vedú spoločne manželia Lukáš a Mária Čepovi . Sú to ľudia na správnom mieste , ktorí sa určite v tomto povolaní našli , pristupujú individuálne k všetkým zákazníkom a svoju prácu milujú , robia ju , s plným nasadením od srdca.

Mimo obľúbeného pivka Bakalář z Rakovníka , občasne spestria ponuku aj s inými pivnými špeciálmi , ale gro predaja je zlatý mok z Rakovníka . Pestrá ponuka je doplnená ponukou jedál a ďaľšieho sortimentu. Zariadenie má kapacitu 60 miest a vonkajšia terasa 60miest, pravidelne sa točí 3 druhy piva bakalař a to bakalař 10, bakalař za studena chmelený a bakalař medový . Z tejto prevádzky manželia Čepovi vybudovali obľúbené miesto pre pivárov z celého okolia. Svojou prácou a prístupom , robia mnoho aj pre reklamu obchodných partnerov , kde Tradiční pivovar v Rakovníku patrí na popredné miesto. Musíme manželov Čepových pochváliť, aj za ich prístup riešenia prevádzky Pivárne počas pandémie vírusu Covid 19 . Nečakali na podporu štátu so založenými rukami , ale aktívne sa prispôsobili situácii a denne rozvážali do celého okolia varenú stravu a fľaškové pivo Bakalář , počas všetkých dní v týždni . Prechodne sa stali našim najlepším predajcom fľaškového piva v rámci zmluvnej distribúcie Lývia Kastlová Bernolákovo.

Za toto všetko im patrí veľká vďaka, určite budeme ako pivovar podporovať naďalej našu spoluprácu a veľmi by sme privítali v radoch našich obchodných partnerov, viacej takýchto obetavých krčmárov... Prídite sa k nám do Chorvátskeho Grobu pozrieť , zo srdca Vás radi uvítame a pohostíme, nebudete ľutovať!

Foto - manželia Čepovi a OZ Valentín Jurík

Ďalšie fantastické ocenenie našich pív, tentokrát z medzinárodnej súťaže World Beer Awards!

Černovar tmavý a Bakalář za studena chmelený nealko boli ocenené v súťaži World Beer Awards
Černovar tmavý má zlato! V 7.ročníku prestížnej medzinárodnej degustačnej súťaže Meininger's International Craft Beer Award krásne zabodoval v konkurencii viac než tisíc vzoriek prihlásených pív, ktoré posudzovalo celkom 45 porotcov. Ocenenie získavajú len tie najlepšie craftové a špeciálne pivá z celého sveta.

Černovar tmavý - zlato v súťaži Meininger's International Craft Beer Award
NOVINKA LETA 2020 - Bakalář svetlý ležiak 11° 20l sud KEGHudobné leto Zelená vodaSummer 2020 Zelená vodaLetné koncerty Bojnický dvor

Najnovší článok

Majitelia na správnom mieste

Dedina Chorvátsky Grob s počtom cca 1 600 obyvateľov sa nachádza v okrese Senec , ktorú z jednej strany lemuje nádherná scenéria pohoria Malé Karpaty...
24.06.2020 | Valentín Jurík


Najnovšia fotogaléria

Prevádzky, akcie

Prevádzky, akcie


Kontakt

Tradiční pivovar v Rakovníku, a. s.
o.z. Slovensko

Námestie SNP č.3,
917 01 Trnava, SR

Tel.: +421 911 168 168
Mail: info@pivobakalar.sk

Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich použitím. Súhlasím Viac info    Ďalšie informácie