Vitajte na stránkach Tradičního pivovaru v Rakovníku, a.s. o.z. Slovensko


Máte viac ako 18 rokov?
ÁNONIE

Prekvapenie: Bakalář medový špeciál

PREŠOV/ V dňoch 27.7 – 6.8.2017 sa uskutočnil v Prešove 7.ročník Pivného festivalu, ktorý navštívilo počas 11 dní vyše 42.000 návštevníkov. Pre Tradiční pivovar z Rakovníka bol z hľadiska výsledkov a predaja najúspešnejší. Hostia tento rok vypili takmer 85 000 pív, pričom ochutnať mohli 95 druhov alkoholických a nealkoholických pív, rôznych ciderov či radlerov zo Slovenska, Čiech a Moravy, Nemecka aj Belgicka. Okrem už tradične obľúbených českých a slovenských pív boli spestrením tohtoročného festivalu nové – tradične varené pivá z minipivovarov z blízkeho okolia.

Pekná dedina, milí ľudia, dobré pivo

JUŽNÉ SLOVENSKO /Bodíky sú obec na Južnom Slovensku v okrese Dunajská Streda s necelým počtom 300 obyvateľov. História obce siaha až do roku 1245. Do roku 1965 bola obec známa stavbami ľudovej architektúry z 19.storočia, avšak roku 1965 tieto objekty výrazne poškodila a niektoré úplne zničila veľká povodeň. Počas víkendov dedina ožíva. Počet obyvateľov sa dočasne zvýši z dôvodu pravidelného príchodu chatárov, turistov a návštevníkov.

Dobré Časy s Dobrým pivom v Prešove.

PREŠOV/Krajské mesto na východe republiky je s počtom cca 90 000 obyvateľov tretie najvačšie mesto Slovenska. Neoficiálne sa v ľudovom žargóne nazýva aj hlavným mestom Šarišu - neďaleko je sídlo známeho najvačšieho pivovaru Slovenska.

Bakalář bol správna voľba

TRNAVA/„Ako hlavny organizator najvacsieho turnaja v malom futbale na Slovensku - PRENGO CUPu v Trnave, by som sa chcel vasej spolocnosti podakovat za opatovnu podporu mojho projektu. Rovnako by som sa chcel podakovat za pomoc vasmu obchodnemu zastupeniu p. Zakovicovi za ustretovost a podniku Merkur Pub v Trnave za realizaciu priamo na mieste.

Pivný beh Bratislavou

Vážený pán generálny riaditeľ, rád by som opäť poďakoval za podporu súťaže Pivný beh Bratislavou a festivalu Bakalář Beer Rock, ktoré sa uskutočnili v Bratislave 21. septembra 2019.

Prvý Ruin bar na Slovensku

BANSKÁ ŠTIAVNICA/ Mesto s bohatou históriou sa rozkladá v údolí Štiavnickych vrchov v oblasti Stredného Slovenska. Historická časť mesta, je od decembra 1993 zapísaná na zozname Svetové dedičstvo UNESCO.

Velké ďakujem za podporu...

TRNAVA/Chceme sa veľmi pekne poďakovať vedeniu pivovaru za skvelú spoluprácu s Vaším OZ Slovensko, na najpopulárnejšom slovenskom turnaji v malom futbale s najvyšším počtom účastníkov akcie Prengo Cup Trnava 2019. Podarila sa k plnej spokojnosti a svoj obrovský podiel na to mali aj kvalitné produkty Vašej spoločnosti.

Habánsky dom

SLOVENSKO – Láb Záhorie/ Reštaurácia Habánsky dom sa nachádza v malebnej obci Láb na Záhorí , v blízkosti hraníc s Rakúskom , vzdialenej cca 30 minút autom od Bratislavy a pozostáva s troch samostatných častí , salónik pre 25 hostí ,reštaurácia pre 60 hostí a letná terasa tiež pre 60 hostí.

Penzión v srdci Žitného Ostrova

GABČÍKOVO/ História rodinného „ Pensionu Hostád Restaurant“ zahájila obchodnú cestu v roku 1990 na južnom Slovensku vedľa toku starého Dunaja v Gabčíkove. Z roka na rok rodinný podnik zveľaďoval prostredie a služby.

Ako sme zavreli krčmy

Piatok býva v krčmách obvykle rušno, je to deň na ktorý sa viac-menej všetci tešíme. Hostia si robia rezervácie aj týždeň dopredu, aby mali svoje obľúbené miesto, miesto, kde sa dobre cítia, odreagujú sa od denno-denných problémov či rutiny, uvoľnene komunikujú medzi sebou pri dobrom pivku o všetkom. V krčme sa toho preberie naozaj veľa. Piatok 23.marca 2020 bol ale iný. V Trnave v malom Ríme, či meste futbalu a bicyklov sa veľa vecí zmenilo a nielen tu. Naše dvere podnikov museli zostať zatvorené z nariadenia vlády a hlavného hygienika SR. V piatok ani ďalší piatok si čapované pivo do skla nedal asi nikto. Legálne.

Majitelia na správnom mieste

Dedina Chorvátsky Grob s počtom cca 1 600 obyvateľov sa nachádza v okrese Senec , ktorú z jednej strany lemuje nádherná scenéria pohoria Malé Karpaty a z druhej strany tok rieky Dunaj a lužné lesy. Neďaleko je známa rekreačná lokalita Senecké Jazerá , dlhoročný raj pre slovenských a českých turistov , taktiež obec Slovenský Grob známa v celej Európe jedinečnou husacinou, podávanou ľudovom prostredí s kvalitnými malokarpatskými vínami . Oblasť je typická pre poľnohospodárstvo , vinohradníctvo a turistický ruch . Názov dediny historicky siaha do 16.storočia , kedy po vojenskej expanzii Turkov , veľa ľudí opúšťalo svoje domovy a veľká časť pôvodných Chorvátov sa presídlila do tejto oblasti.

Ďalšie fantastické ocenenie našich pív, tentokrát z medzinárodnej súťaže World Beer Awards!

Černovar tmavý a Bakalář za studena chmelený nealko boli ocenené v súťaži World Beer Awards
Černovar tmavý má zlato! V 7.ročníku prestížnej medzinárodnej degustačnej súťaže Meininger's International Craft Beer Award krásne zabodoval v konkurencii viac než tisíc vzoriek prihlásených pív, ktoré posudzovalo celkom 45 porotcov. Ocenenie získavajú len tie najlepšie craftové a špeciálne pivá z celého sveta.

Černovar tmavý - zlato v súťaži Meininger's International Craft Beer Award
NOVINKA LETA 2020 - Bakalář svetlý ležiak 11° 20l sud KEGHudobné leto Zelená vodaSummer 2020 Zelená vodaLetné koncerty Bojnický dvor

Najnovší článok

Majitelia na správnom mieste

Dedina Chorvátsky Grob s počtom cca 1 600 obyvateľov sa nachádza v okrese Senec , ktorú z jednej strany lemuje nádherná scenéria pohoria Malé Karpaty...
24.06.2020 | Valentín Jurík


Najnovšia fotogaléria

Prevádzky, akcie

Prevádzky, akcie


Kontakt

Tradiční pivovar v Rakovníku, a. s.
o.z. Slovensko

Námestie SNP č.3,
917 01 Trnava, SR

Tel.: +421 911 168 168
Mail: info@pivobakalar.sk

Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich použitím. Súhlasím Viac info    Ďalšie informácie